לופטים במרכז למסיבות ואירועים

0
588
קרדיט לתמונות FREEPIK

לאחרונה יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות של השכרת לופטים לצורך אירועים, כגון מסיבת יום הולדת, אירוע חברה, מסיבת רווקות או רווקים, או פשוט בילוי חופשי עם חברים. כיום ניתן למצוא לופטים כאלו כמעט בכל מקום בארץ, וכמובן גם באזור המרכז, אבל בשביל לבחור אותם צריך לבחון כמה פרמטרים מרכזיים שאותם יתאר המאמר הבא.

  • להזמין נכון – מי שמחפש לופטים במרכז לא יתקשה למצוא הצעות מגוונות ברשת, והדבר החשוב ביותר עוד לפני שאער הפרמטרים הוא האמינות. לצערנו, לא חסרים סיפורים על אי הבנות ואכזבות, ולכן צריך להזמין את הלופט דרך גורם אמין ורציני. לשם כך קיימים אתרים המתמחים ספציפית בתחום, אשר אנשי הצוות שלהם בוחרים את הלופטים בצורה מוקפדת מאוד, לאור ביקור אישי בהם, ותוך בדיקת היבטים של עיצוב ואסתטיקה, איכות ויוקרה, אביזרים וציוד, וכן הלאה. באתרים כאלו יהיו גם דירוגי גולשים וחוות דעת שלהם, ותיאורים מפורטים עם תמונות ואף סרטונים. כאשר מזמינים לופט במרכז דרך אתרים כאלו, גם יש צוות מקצועי הזמין לסייע בבקשות ושאלות.
  • התאמה של הלופט לאירוע – מטבע הדברים, יש הבדל בין לופט שמשכירים עבור יום הולדת 60 שאולי עדיף שיהיו בו שולחן סנוקר ומערכת קריוקי, לבין לופט למסיבת רווקות שבו עדיף שיהיו בריכה ו/או ג'קוזי. על כן, קודם כל יש לחשוב על הקונספט הרצוי ובהתאם לכך לחפש לופט המציע את האטרקציות ואת החלל המתאים לפעילות המתוכננת. כדאי להיעזר בסרטון ובתמונות מקדימות כדי לוודא שהעיצוב אכן תואם לקונספט.
  • המיקום של הלופט – כשבוחרים את המיקום יש לחשוב תחילה על נוחות ההגעה של המוזמנים, וזוהי אחת הסיבות שבגללה אנשים רבים מחפשים לופטים במרכז הנמצאים באמצע הדרך. יחד עם זאת, לופט במרכז נוטה לעלות יותר מאשר לופט בפריפריה, ולכן אם השיקול הוא מעיקרו כלכלי, ייתכן שעדיף יהיה לבחור באופציה יותר נוחה מבחינת העלויות.
  • לשים לב לתאריך – כדי שלא להמתין עם הזמנת הלופט עד הרגע האחרון, שכן אז אתם עלולים למצוא את עצמכם מול מבחר יחסית דליל של אפשרויות, ולא בטוח שתמצאו את המקום המתאים לכם. יתר על כן, אם יש צורך באבזור מיוחד או בארגון מסוים של המקום, לא בטוח שהזמנה של הרגע האחרון תאפשר זאת. בתוך כך, כדאי לזכור שהמחירים נוטים להיות גבוהים יותר בסופי השבוע, כך שמי שרוצה לחסוך יעדיף מן הסתם את ימי אמצע השבוע, בהנחה שהדבר מסתדר כמובן עם התוכניות.