חייכו למצלמה

0
1685
חייכו למצלמה

צלם מקצועי מתבונן בעולם דרך עדשות מיוחדות. דרכן הוא רואה את מה שאנחנו, המצולמים, עשויים לעיתים לפספס. הקומפוזיציות הייחודיות, משחקי האור והצל, ובעיקר הסיפור, הרגש והזמן הנלכדים יחדיו בפריים אחד. מחפשים אחר צלם לאירוע שלכם? הנה כל מה שעליכם לדעת.

מאחורי עדשת המצלמה

בחירת צלם אירועים במרכז אינה בחירה פשוטה. השוק מוצף באנשי מקצוע "מקצועיים" יותר ופחות. כך תבחרו את הצלם כראוי –

  • יחסי אנוש – אלפרד אייזנשטאטד (Alfred Eisenstaedt), צלם עיתונות יהודי-אמריקני ידוע, טען שחשוב יותר עבור צלם מלהקליק על מצלמתו, הוא הקליק אותו הוא יוצר עם אנשים. ואין ספק שמדובר באחד השיקולים החשובים. הצלם מתלווה לאירועים שלכם, לבני משפחתכם, לחבריכם וליקיריכם. ולכן, חשוב שהצלם יהיה ידידותי, תקשורתי, קשוב ורגיש.
  • מקצועיות – לא, מצלמת פלאפון איכותית לא הופכת את האוחז בה לצלם. על הצלם להיות בקיא ועשיר ניסיון בטכניקות ובטכנולוגיות הצילום השונות. כמו-כן, עליו להיות בעל הציוד הטכנולוגי המתקדם לצורך המשימה.
  • שיתופי פעולה – במידה שאתם זקוקים לחבילת צילום (סטילס, ווידאו, מגנטים ועוד), תוכלו לבחור בין מספר אנשי מקצוע או לחלופין, לבחור בסטודיו אחד המאגד מספר אנשי מקצוע.

זוגיות מבעד לעדשת המצלמה

צילומי זוגיות הינו אחד הטרנדים הפופולאריים והרומנטיים ביותר בעולם החתונות. הזוג מתעד את מסע אהבתם, רגע לפני שהם צועדים יחדיו לחופה. לצילומי הזוגיות אין כללים או חוקים מוגדרים מראש וכל זוג יכול לבחור באתר צילומים ובתכנית צילומים לפי העדפותיו הייחודיות. אתם יכולים לבחור ביחד עם צלם חתונות להצטלם בביתכם, ביער מסתורי ורומנטי, בחוף הים על רקע השקיעה או הזריחה, במצודה עתיקה, ברחוב ובעיר בפינה הומה אדם או אפילו בספריה. כל מקום שבו תרגישו בנוח להרגיש ולהתרגש.

צילום חתונות חלומי

חברת פוטושוט צילום אירועים בעלת צוות צלמים אמנותי המונה צלמי סטילס ווידאו, עורכים ומעצבים המונעים מתשוקה אמתית לתיעוד יצירתי ומלא ברגש.

חבילת הצילום לחתונה כוללת צילום וידאו לחתונה, תמונות זוגיות ותמונות סטילס מהאירוע למזכרת רומנטית ומרגשת לאירוע חד פעמי. כל חבילה מתוכננת בהתאם להעדפותיהם האישיות של בני הזוג. להזמנת צלם חתונות במרכז צרו קשר עם החברה במספר 052-8282308.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here