סדנאות צחוק גם לילדים

0
2293
סדנאות צחוק גם לילדים

אין דבר יותר כיפי לשמוע מאשר צחוק של ילדים. כשעוברים ליד בית ספר, גן ילדים או כל מסגרת חינוכית אחרת במהלך שעות ההפסקה – שומעים כבר מרחוק את קולות ההנאה והצחוק של הילדים המתגלגלים לכל כיוון. הדבר הראשון שאנו עושים כשאנו שומעים קולות כאלו, הוא מיד לחייך בפה גדול.

צחוק הוא דבר מדבק, אך גם פעולה שהיא כיפית ומשחררת עבור כל אחד. אחת מהפעילויות המהנות והכיפיות במיוחד עבור ילדים בכל גיל, היא סדנת צחוק משעשעת שגדושה בשמחה וצחוק גדול.

סדנאות צחוק למסיבות כיתה

מסיבות כיתה הן מסיבות כיפיות במיוחד שכל ילד אוהב להשתתף בהן. כדי לשדרג את המסיבה, וגם להעניק לילדים חוויה מעצימה ומגבשת לכל אחד מהם, מומלץ להעביר אותה עם סדנאות צחוק שיועברו על ידי מפעיל מקצועי.

סדנאות הצחוק ילוו במגוון משחקים ותרגילים קורעים מצחוק, בשיתוף כל התלמידים בכיתה וגם המורים, כך שכולם יוכלו לקחת חלק בפעילות המדליקה הזו. כך כל התלמידים יוכלו ליהנות כמה שעות מהפעלה כיפית ומשחררת, ולשכוח לרגע את כל הלחצים והמחשבות השגרתיות כמו מבחנים, ציונים, משמעת ועוד.

סדנאות צחוק לבילוי מיוחד של הורים וילדים

דרך נהדרת לחבר בין הורים וילדים באמצעות פעילות מהנה ומשחררת, היא באמצעות סדנאות צחוק משותפות להורים וילדים. כך ההורה והילד עוברים חוויה מגבשת יחד, תוך הנאה ממגוון משחקים ותרגילים שונים שיוציאו מהם צחוק גדול והרבה הנאה.

זוהי הזדמנות נהדרת להורים ולילדים כאחד לשתף פעולה יחד, להתקרב אחד לשני בצורה מיוחדת ומקסימה וכל זאת באמצעות פעילות המשלבת הומור ושעשוע, יחד עם הקשבה ויצירתיות אחד כלפי השני. בסדנת הצחוק הילדים וההורים ילמדו כמה דברים חשובים על יחסיהם אחד כלפי השני, וכך יוכלו לקחת יחד איתם לחיי היומיום את החשיבות של צחוק ושחרור, ואת החוויה המגבשת והמהנה שהם עברו יחד בסדנת הצחוק.

סדנאות צחוק מעצימות ומגבשות

לסדנאות הצחוק יש יתרונות רבים עבור כל המשתתפים. זוהי דרך מיוחדת בה הילדים ילמדו כמה דברים חשובים לחיים כמו החשיבות של הקשבה אחד לשני, שיתוף פעולה ועבודת צוות והכלה של האנשים הסובבים אותם, ובמיוחד ההורים או בני המשפחה.

מכיוון שצחוק הוא דבר משחרר וכיפי, זוהי דרך מצוינת לפתור ריבים או סכסוכים שונים אחד עם השני. ברגע שמשתתפים בסדנת הצחוק, שוכחים מיד את הכעסים המיותרים שהציפו אותנו ומפנים את המחשבות לצחוק והנאה גדולה.

סדנאות הצחוק אינן מעניקות רק הנאה ושחרור, אלא גם מעניקות חוויה מעצימה עבור כל אחד ואחת בכל גיל ובכל מצב כך שכל אותן מחשבות, מתחים וחרדות נדחקות הצידה ומפנות את המקום בתודעה לאופטימיות ומחשבות חיוביות. החוויה של סדנת הצחוק תלווה כל אחד למשך זמן רב אחר כך, וכך תעניק את הכלים נכונים להתמודד עם מצבים שונים במהלך החיים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here